MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 5507110
nr 550 7110
Fåtöljer
ett par
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 november 2008
kl 17:34:29
500 kr
400 kr
500 kr
650 kr
750 kr
850 kr